Müşteri Yorumları

Hayati

Siirt bıttım sabununa sizin sayenizde kavuştum. Gerçekten önemli sağlık sorunu olan saç dökülmesine çözümü sizin sabun sayenizde gördüm. sipariş verdiğim sabun bitince yeni sipariş vereceğim.

Osman

Daha önce aktardan tanesini 2 liraya alıyordum. saçımı çok sert yapıp kurutuyordu saçlarımı daha çok mahvetmişti sizin sitede gördüğüm bıttım sabunundan sipariş verdim olumlu sonuçlar almaya başladm ve saçlarım yumuşacık.

Sinan

Bıttım sabunu kullanmadan önce defne sabunu kullanıyordum sivilce problemim vardı kullandım geçmedi doktorların tavsiye ettiği ilaçları kullandım daha çok azdırdı. arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizin sabunu buldum son olarak bunu kullanmadım kullanayım dedim ve gerçekten çok faydalı oldu yüzümde sivilce kalmadığı için çok memnun kaldım. 25 liraya sorunlarımı çözdüm allah sizden razı olsun.

Fadime

yıllardır internetten alışveriş yaparken dolandırıldığım için ilk olarak sabuna hiç güvenmedim fakat gerçekten satın almaya karar verince kullanmaya başladm şuan kullanıyorum olumlu sonuçlar veriyor gibi.

Can

Saç dökülmesine çözümü bıttım sabunu sayesinde buldum. kullandığım kimyasal saç şampuanları saçlarımın yanlarını tamamen açmıştı. bıttım ile tekrar çıkmaya başladı sabun bitmek üzere tekrar alacağım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*