Faydaları

Bıttım sabunu Siirtliler tarafından yapılan ve satışa sunulan tamamen doğal saç sabunudur. Siirt bıttım sabunu olarak tanınmış olan sabunun yapımı tamamen doğal yollardan geçmektedir. Böylelikle tamamen doğal üretilen sabunun faydaları şöyledir; Saç dökülmesinin önüne geçmek insanlar tarafından imkansız olarak görülmüş olsa da bıttım sabunu kullanarak imkansızın önüne geçilmiştir. İlk kullanımlarda hemen etkisini gösterip saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olmaktadır. Satın aldığınız kimyasal içerikli şampuan, sabun veya saç bakım ürünlerini bir kenara bırakarak sadece bıttım sabunu ile saçlarınızı besleyebilirsiniz.

İnce, kırık ve seyrek saçlara oldukça yararı olan bıttım sabunu saçlarınızı kolay şekilde tedavi ederek saçlarınızı güçlü tutmaya yardımcı olmaktadır. Bu sebeple sabun menengiç yağından üretildiği için saç derinizdeki mikropları dışarıya atarak saç derisini tamamen bakterilerden arındırır ve saç derinizi korumaya yardımcı olur.

Bıttım sabunu varisleri rahatlamaya ve gözenekleri açmaya yardımcı olur.

Siirt bıttım sabunu sadece saç dökülmesi için değil, cildinizi korumaya da yardımcı olmaktadır. Sivilce, egzama, mantar ve sedef gibi akıllara gelebilecek bütün cilt problemlerine yardımcı olmaktadır. Bıttım sabunu faydaları hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için diğer konularımıza da göz atabilirsiniz.